Labels

SUPPORT JULIAN ASSANGE

Tuesday, June 5, 2012

TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6Önce Dünya Kurtuluş Günü'ndeki büyük başarımızdan, ardından daha da büyük başarımız güneş tutulmasındaki "Sistemin Yeninden Başlatılması" etkinliğinden sonra gezegensel kurtuluş için çabalarımız devam ediyor. Bu defa 5 Haziran'daki Venüs Geçişi için büyüklü küçüklü gruplar, bireyler ya da çiftler halinde buluşuyor olacağız. Kitleler bir araya gelerek Tanrıça enerjisinin gelişini gözlerinde canlandıracak ve 5000 yıldır ilk defa ruhsal kaderimizin ahengini birlikte yeniden-yaratma ve eskimiş savaşçı ve çarpık toplumumuzu ruhsal anlayışa sahip gelişmiş bir topluma değiştirme fırsatını değerlendiriyor olacağız. İstenen etkiyi sağlamak için bu canlandırmayı odaklı bir şekilde yapacak 144.000 kişi olmamız gerekiyor.


Haziran'ın 5. ve 6. gününde çok nadir bir kozmik olay olan Venüs Gezegeni'nin Güneş diski önünden geçtiği Venüs Geçişi'ni yaşayacağız. Bu Venüs Geçişi 2004'de başlamış olan 8 yıllık Tanrıçanın Dönüşü döngüsünü tamamlamaktadır. Tanrıça enerjisi saf, dişil sevgi özüdür ve gezegenin kurtuluşunu kolaylaştırmada bize yardımcı olacaktır. Bu süreci başarılı bir şekilde atlatmak için hem devredeki maskülen enerjilere, hem de alma gücü olan dişil enerjilere ihtiyaç var. Gezegende yeni erişilecek dişil ve eril enerji dengesi doğrudan tüm karanlık varlıkların bertaraf edilmesi sonucunu doğuracak.Hepimiz bu canlandırmayı aynı anda, 5/6 Haziran'daki Venüs Geçişi sırasında yapıyor olacağız. Farklı zaman dilimleri için tam saatler aşağıda verilmiştir:
TÜRKİYE: 6 Haziran Çarşamba - Sabah 4:30
3:30 pm HAST June5th (Hawaii)
5:30 pm AKDT June5th (Alaska)
6:30 pm PDT June5th (Los Angeles)
7:30 pm MDT June5th (Denver)
8:30 pm CDT June5th (Houston)
9.30 pm EDT June5th (New York)
10:30 pm BRT June5th (Rio de Janeiro)
2:30 am BST June6th (London)
3:30 am CEST June6th (Paris)
3:30 am SAST June6th (South Africa)
4:30 am EEST June6th (Bulgaria)
5:30 am MSK June6th (Moscow)
7:00 am IST June6th (India)
9:30 am CST June6th (Beijing)
10:30 am JST June6th (Tokyo)
11:30 am AEST June6th (Sydney)
Kendi bölgenizi buradan kontrol edebilirsiniz:http://transitofvenus.nl/wp/where-when/local-transit-times/
Yönergeler:
Birkaç dakika nefesinizi izleyerek beden ve zihninizi dinlendirin.
Galaktik Merkezi Güneş'den gelen elektrik mavisi ışık sütununun bedeninizden geçerek Dünya'nın merkezine girdiğini hayal edin. Bu ışık sütununu birkaç dakika boyunca aktif tutun. Ardından, sevgi dolu dişil varlığın güzel bir tanrıça şeklinde gökyüzünden indiğini ve fiziksel bedeninize girdiğini hayal edin. Eğer bayansanız, bu mevcudiyet içsel kadınlığınızı dengeleyecek ve sizi daha sevgi dolu kılacaktır. Eğer erkekseniz, bu eylemlerinizde daha dengeli olmanızı sağlayacak. Bu birlikteliği bir süre korumaya çalışın.
İnsanlık için kadın ve erkeklerin en yüksek anlayışa sahip olduğu, toplumumuzun savaşlar ve karanlık varlıkların tutarsızlıklarının ötesine ulaştığı, fiziki ve görünmez karanlık varlıklardan arınmış parlak, yeni ruhsal geleceği hayal edin. İnsanlığın tüm yaralarının iyileştiğini, tüm insanlığın esin ve rehberlik aldığını, herkesin kusursuz eril ve dişil dengesiyle Kaynak ve ruhu ile kendi bağlantısını sağlayabildiğini hayal edin.
Venüs Geçişi hakkında daha fazla bilgi için:
http://www.transitofvenus.org/
Tanrıça enerjisi hakkında bilgi için:http://www.spiralgoddess.com/
Venüs Geçişi ile ilgili gelişmeler için:http://2012portal.blogspot.com/

Çeviri: Emreskopi
Post a Comment

assangeAt midday on Friday 5 February, 2016 Julian Assange, John Jones QC, Melinda Taylor, Jennifer Robinson and Baltasar Garzon will be speaking at a press conference at the Frontline Club on the decision made by the UN Working Group on Arbitrary Detention on the Assange case.

xmas

the way we live

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

RCinfo@exopoliticsportugal.com

BJ 2 FEV


http://benjaminfulfordtranslations.blogspot.pt/


UPDATES ON THURSDAY MORNINGS

AT 08:00h UTC


By choosing to educate ourselves and to spread the word, we can and will build a brighter future.

bj


Report 26:01:2015

BRAZILIAN

CHINESE

CROATIAN

CZECK

ENGLISH

FRENCH

GREEK

GERMAN

ITALIAN

JAPANESE

PORTUGUESE

SPANISH

UPDATES ON THURSDAY MORNINGS

AT 08:00 H GMT


BENJAMIN FULFORD -- jan 19

UPDATES ON THURSDAY MORNINGS

AT 08:00 H GMT

PressTV News Videos