Labels

SUPPORT JULIAN ASSANGE

Friday, June 22, 2012

Pentagon içinden Drake'in son raporu (Tutuklamalar, Dünyadışı Desteği & Varlık Fonları)
 Pentagon içinden Drake'in son raporu 

(Tutuklamalar, Dünyadışı Desteği & Varlık Fonları)


Pentagon'un içerideki adamı Drake son raporunda Kabal olarak anılan suç örgütü üyelerinin kitlesel tutuklanmalarıyla ilgili perde arkasında olmakta olan konulardan bahsetti. Drake'in şimdi size özetleyeceğim bu sunumu yaklaşık 3 saat sürdü.

Drake dünya dışılıların varlığının gerçekliğini ve hatta dünyamızda şu an mevcut olduklarını, Kabal üyelerinin tutuklanmaları sürecinde de aktif olarak rol aldıklarını belirtiyor. Drake'in en ilginç bir başka iddiası da dünya dışılıların Kabal üyelerinin tutuklanması için verdiği bir son tarih olduğu ve bu tarihin de 21 Haziran 2012 olduğu yönünde. Drake, bu tarihten sonra tutuklamaları dünya dışılıların kendilerinin yapmaya başlayacağını belirttiklerini öne sürüyor.

Daha sonra Drake, dünya dışılıların bir diğer planının da teknolojilerini kullanarak insan nüfusu içindeki negatif varlıkları saptayacak, onları gözetim altına alıp 2 ayrı gruba ayıracakları bilgisini aktarıyor. Bir grup rehabilite edilebilecek olanlar, diğeri ise başarıyla rehabilite edilemeyecek olanlar. Drake ayrıca, dünya dışılıların söylemlerine göre rehabilite edilemeyecek durumdaki negatif varlıklar bu evrenin merkezi güneşine yerleştirilecekler ve böylece enerjileri verimli bir şekilde geri dönüşerek Yaratıcı'ya dönecek.

Drake dünya dışılıların Dünyalı müttefiklerine (Pentagon, CIA, askeri birliklerden üyeler) zamanın çok daraldığını ve dünya dışılıların pek çok projede yardımlarından faydalanmadan önce dünya ve insanlığın yumuşak bir geçiş yapabilmesi için daha halledilmesi gereken çok görev olduğunu belirttiklerini söyledi. Bunların içinde Işığın Galaktik Federasyonu iletişimlerinin güçlendirilmesi de var. Dünya dışılıların müttefiklerimize verdikleri bir sonraki bilgi de 2012 yılının kalan kısmının depremler ve yükselen su seviyeleri bakımından mücadeleli geçeceği yönünde idi. Bunlar son birkaç aydır Işığın Galaktik Federasyonu tarafından pek çok mesajda da paylaşıldığı gibi Dünya'nın birçok bölgesinde olacağı yönünde. Dünya dışılılar ayrıca önümüzdeki bu geçiş döneminde galaktik komutanın insanlığa rehberlik edebilmeleri için Kabal engelinin kaldırılması gerektiğini belirttiler.

Drake dünya dışılıların burada bulunmalarının ve yaptıklarının bir tür "hayır/sadakat görevi" olduğunun görülmesini ve O'nların yaptıklarıyla değerlendirilmelerini diliyor.

Drake, dünya dışılıların Dünyalı müttefiklerine bir video paylaşıp paylaşamaycaklarını sorduklarını söylüyor. Bu 5 dakikalık kısa videoyu görmediyseniz onu da buraya ekliyorum:


Drake, Kabal büyükleri Rockefeller ve Rothschild'ın artık başka bir alternatif yol göremedikleri ve teslim olmayı istediklerini belirterek devam etti.

Drake varlık fonlarına işaret etti ve bunların serbest bırakıldığını, teminat hesaplarının Neil Keenan ve pek çok diğerlerinin çalışmaları sonucu serbest bırakıldığını söyledi. Drake sonra, bir miktar varlık paketinin de belli bir tür anlaşma ortaklığı içinde bulunanlara gönderildiğine inandığını söyledi.

Drake, bu alışılmadık teslim olmanın sonucu olarak Kabal şirketi Monsanto (hibrit, genetiğiyle oynanmış tohum üreten, tarım teknolojileri geliştiren şirket[Monsanto Türkiye]) ve buna ait her üretimin ve tüm ürünlerinin de elimine edileceğini ve toplumumuzdan çıkarılacağını, gelecekte de toplumumuzun bir parçası olmasına izin verilmeyeceğini bildirdi.

Drake Uluslararası Bankalar Birliği (ya da Uluslararası Finans Kuruluşu) üzerindeki hacizlerden bahsetti ve 90 gün içinde kurumdan bu haczin kalkmaması halinde eski sistemin çöküşüne büyük katkı sağlayacağını, bunun da bizi yeni finansal sistemin başlatılmasına götüreceğini söyledi.

Drake ABD vatandaşlarına bazı tesis ya da kaynaklara yönelik kabal sabotajlarına hazırlıklı olmalarını önerdi ve kimi üyelerin bir problem çıkarmadan öylece gitmeyebileceklerini söyledi.

Elbette Drake'in 3 saatlik sunumunda daha pek çok şey var ancak inanıyorum ki bu özet pek çoklarına kayda değer bir bilgi verecektir.

Greg Giles tarafından kanallık edilmiştir

Çeviri: Emreskopi 

Post a Comment

assangeAt midday on Friday 5 February, 2016 Julian Assange, John Jones QC, Melinda Taylor, Jennifer Robinson and Baltasar Garzon will be speaking at a press conference at the Frontline Club on the decision made by the UN Working Group on Arbitrary Detention on the Assange case.

xmas

the way we live

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

RCinfo@exopoliticsportugal.com

BJ 2 FEV


http://benjaminfulfordtranslations.blogspot.pt/


UPDATES ON THURSDAY MORNINGS

AT 08:00h UTC


By choosing to educate ourselves and to spread the word, we can and will build a brighter future.

bj


Report 26:01:2015

BRAZILIAN

CHINESE

CROATIAN

CZECK

ENGLISH

FRENCH

GREEK

GERMAN

ITALIAN

JAPANESE

PORTUGUESE

SPANISH

UPDATES ON THURSDAY MORNINGS

AT 08:00 H GMT


BENJAMIN FULFORD -- jan 19

UPDATES ON THURSDAY MORNINGS

AT 08:00 H GMT

PressTV News Videos